adv2

Duyurular

vertical horizontal

Mükemmel Kanatlar

Sınırlarınızı zorlayın mükemmel stillerdeki kanatlar ile kendi ufkunuzu genişletin.

Revelation Online, oyuncularına eşsiz bir uçuş deneyimi sunmaktadır. Herhangi bir süre sınırlaması olmayan kanatlar sayesinde havada istediğiniz kaar durmanız mümkündür. Aynı zamanda haritada uçuş için herhangi bir sınırlı alan bulunmamaktadır. İstediğiniz her yere kanat ile uşarak erişmeniz mümkündür. Peki bu kanatların kullanım şekli nasıldır? Tabi ki kanatlarda hız özelliğide ön palnda. İstediğiniz zaman hızlı bir şekilde ulaşım sağlamanız mevcut fakat enerjiniz olduğu müddetçe.

Kanat kavramına biraz daha değinecek olursak eğer görselliğe önem veriyorsanız birbirinden farklı ve şahane bir çok kanat mevcut. Bu kanatları elde etmek için craft yapabilir, çeşitli görevlerden elde etme imkanı yakalayabilir veya satın alabilirsiniz. Karakterinize çeşitli özellikler katacak olan bu kantlar ile gerektiğinde havada PVP yapabilir veya PVE' yi havadan yönetebilirsiniz.

Sizde bu eşsiz deneyim için bir kanat sahibi olmak istiyorsanız sadece görevlerinizi yapmanız yeterlidir. Unutmayalım ki Revelation Online için özgürlük her şeydir.